گردشگری هسته کلیدی توسعه آذربایجان‌شرقی است
گردشگری هسته کلیدی توسعه آذربایجان‌شرقی است

معاون برنامه‌ریزی و تامین منابع وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: یکی از هسته‌های کلیدی توسعه آذربایجان‌شرقی طی سال‌های اخیر حوزه گردشگری است. ندای سراب – به گزارش خبرگزاری مهر، ساسان تاجگردون دیشب در دیدار با داود بهبودی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، برنامه‌ریزی دقیق و کارآمد را عامل اصلی توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری در این استان […]

معاون برنامه‌ریزی و تامین منابع وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: یکی از هسته‌های کلیدی توسعه آذربایجان‌شرقی طی سال‌های اخیر حوزه گردشگری است.

ندای سراب – به گزارش خبرگزاری مهر، ساسان تاجگردون دیشب در دیدار با داود بهبودی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، برنامه‌ریزی دقیق و کارآمد را عامل اصلی توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری در این استان عنوان کرد.

وی گفت: با توجه به جایگاه و ظرفیت‌های غنی آذربایجان شرقی در بخش‌های مختلف فرهنگی و تاریخی، مدیریت و توسعه آن‌ها امری مهم است که در سال‌های اخیر با مدیریت کارآمد و مشترک اداره کل میراث فرهنگی و سازمان برنامه‌ریزی همراه بوده است.

تاجگردون فعالیت پروژه‌های متعدد در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری را عاملی مؤثر در رونق اقتصادی آذربایجان شرقی عنوان کرد و گفت: فعالیت پروژه‌های سرمایه‌گذاری متعدد در این استان نشان‌دهنده آن است که به رغم شرایط کرونایی حرکت‌های مؤثری در بخش مدیریتی انجام شده است.

معاون برنامه‌ریزی و تأمین منابع وزارت میراث فرهنگی با تأکید بر لزوم رونق و چرخش اقتصاد فرهنگ کشور، گفت: با توجه به اینکه سهم بودجه استان‌ها براساس ارزیابی شاخص‌های کارآمدی و برنامه‌ریزی مدیریتی تخصیص می‌یابد، با اتخاذ رویکردی هوشمندانه و جذابیت مدیریتی، جذب سرمایه برای پیشبرد اهداف توسعه اقتصاد فرهنگی استان روندی رو به رشد خواهد داشت، چراکه این استان از ظرفیت مدیریت هوشمند مؤثری برخوردار است.