زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم شده است
زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان در استان فراهم شده است. ندای سراب – به گزارش خبرنگار مهر، علیار راستگو ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در تبریز با اشاره به اینکه زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان در استان فراهم شده است، گفت: […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان در استان فراهم شده است.

ندای سراب – به گزارش خبرنگار مهر، علیار راستگو ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در تبریز با اشاره به اینکه زیرساخت‌های فیزیکی و مجازی برای تحصیل دانش‌آموزان در استان فراهم شده است، گفت: هیچ اجباری بر حضور دانش‌آموزان در مدارس نیست و آموزش و پرورش باید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدارس نظارت کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی ارائه کرد و گفت: میانگین سن مبتلایان به کرونا نسبت به گذشته کاهش یافته است.

محمدحسین صومی افزود: در حال حاضر میانگین سن مبتلایان به کرونا در استان ۵۳ و میانگین سن فوت‌شدگان ۶۹ سال است و ۸۴ درصد از فوت‌شدگان نیز دارای بیماری زمینه‌ای شناخته‌شده بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی بستری و ۵۰ درصد بقیه سرپایی درمان می‌شوند، اضافه کرد: مراکز ۱۶ ساعته سلامت، برای ارائه خدمات در زمینه کرونا همچنان فعال هستند.